Mežizstrāde

Nodrošinām pilnu mežizstrādes pakalpojumu spektru –no novērtēšanas līdz pat teritorijas sakārtošanai pēc koku izciršanas.

Piedāvājam

Nodrošinām kvalitatīvus mežizstrādes pakalpojumus saskaņā ar meža apsaimniekošanas plānu. Mūsu rīcībā ir visa nepieciešamā tehnika, lai veiktu ciršanas vecumu sasniegušo koku izciršanu un transportēšanu līdz uzpircējam vai jebkurai Jūsu norādītai vietai, kā arī sakoptu teritoriju pēc mežizstrādes.

 Cirsmu un meža zemju pirkšana īpašumā

 Īpašumu novērtēšana un dokumentu sagatavošana

 Jaunaudžu kopšana

 Koksnes iepirkšana

 Sagatavojam materiālus šķeldošanai 

 Stigošanas, dastošanas pakalpojumi

 Īpašumu sagatavošana ciršanai

Pēc mežizstrādes piedāvājam veikt mākslīgo mežu atjaunošanu (iestādot Jūsu mežā atbilstošus kokus, kā arī veicot visas speciālās to aprūpes procedūras) vai dabisko mežu atjaunošanu (likvidējot kokus un krūmus, kas traucē kvalitatīvo koku augšanu).

Nekustamo īpašumu apsaimniekošana

Klientiem sniedzam visus ēku administrēšanas un tehniskās uzturēšanas pakalpojumus. Uzņēmuma mērķis – nodrošināt pakalpojumu kvalitāti, lai paaugstinātu klientu dzīves kvalitāti un komfortu.

Daudzdzīvokļu namu apsaimniekošana

 Privāto dzīvojamo māju apsaimniekošana

Teritorijas apsaimniekošana

Iekārtu uzturēšana un apkope

Ēkas un teritorijas uzkopšana

Kopīpašuma pārvaldīšana un administrācija

Mēs piedāvājam kvalitatīvu un profesionālu palīdzību ēku apsaimniekošanā atbilstoši klientu konkrētajām vēlmēm un vajadzībām. Mūsu uzņēmums atbilst starptautiskajiem apkalpošanas un darbu izpildes kvalitātes standartiem.

Celtniecība

Uzņēmums piedāvā pilnu būvniecības ciklu no pamatu betonēšanas līdz atslēgai, sniedz ēku montāžas, rekonstrukcijas, renovācijas, pārbūves un nojaukšanas pakalpojumus, veic apdares un siltināšanas darbus.

 Būvniecība, celtniecība, projektēšana

 Rekonstrukcija, māju renovācija 

 Montāžas darbi, kapitālā būvniecība

 Pārbūve, tāmju sastādīšana, zemes darbi, pamatu darbi

 Mūrēšana, pamatu betonēšana, apmetuma veidošana

 Apmetums, fasādes, jumiķa darbi